Věštírna Janina

Věštírna Janina

Jmenuji se Jana Rubešová, bydlím kousek od Benešova u Prahy. Kartami za zabývám již od střední školy, tedy již přes 28 let. Po porodu se můj zájem a mé schopnosti ještě více prohloubily. Ze začátku jsem vykládala svým známým a kamarádkám, které se stále vracejí, jelikož se výklady plní. Vidím na nich jak jsou naplněny novým životním elánem a já mám radost, že jim mohu pomoci. 
Karty Vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou Vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí které uděláte je pouze na Vás. 
Já Vám pomohu najít tu nejlepší cestu pro Vás. Karty mohu vyložit osobně i na dálku, v dnešní době internetu je možné vše.
POMÁHAT lidem je DAR, proto i já chci pomáhat druhým a dělat je šťastné.
Přeji Vám krásný den  Janina

Výklad z karet

Výklady provádím z různých karet

Mariášové
Andělské
Myšlenky sily
Vesmírné karty
Karty lásky

SEMINÁŘE

V Benešově pořádám každý měsíc  Semináře pozitivního myšlení a práce na sobě :

„Miluj svůj život.“

kniha, kartičky, deník vděčnosti

Má dílka :

Andělské inspirační kartičky I.
Andělské inspirační kartičky II. – Maledivy
111 dní vděčnosti
Kriha – Andělské čarování s Bohyněmi
Kartičky hojnosti
Inspirační kartičky III. – Kouzelné Andělské paprsky

Cena za výklad karet: 
Výklad z mariášových karet  1000 Kč při osobním setkání, výklad karet po telefonu je 900 Kč.
                       

Používám i kombinaci kyvadla a různých doplňkových karet. Osobní výklad se platí v hotovosti ve Věštírně. Většinou výklad trvá 45-60 min. Na osobní výklad je nutné se předem objednat a to telefonicky. Výklad karet mohu udělat on-line a to telefonicky. Po připsání platby si domluvíme termín. Já Vám ve sjednaný čas zavolám. Dělám velké výklady a Vy se potom ptáte na otázky. Pokud máte zájem o výklad, zašlete uvedenou částku na účet 108221294/0300 Prosím do kolonky variabilní symbol uveďte datum narozeni bez teček, do zprávy celé Vaše jméno.

S kartami jezdím i na různé akce. Udělám přednášku na téma, které si domluvíme. Pokud se sejde několik lidí, tak ráda přijedu. Vše po dohodě. Poskytuji i dárkové poukázky na výklad karet jako dárek. Např. k narozeninám, různým výročím, vánocům atd.

Těším se na setkání s Vámi.

Mirka Szabová

"U Janičky na výkladu jsem byla již podruhé a vřele všem doporučuji. Janička karty opravdu čte a rozumí si s nimi. Pokud berete karty jako průvodce, pomocníka a návod, Janička je tou nejlepší adresou, kde se zeptat. Dodala mi odvahu vše řešit. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné kouzelné dny”

Miluše Stehlíková

Velmi ráda chodím na výklad z karet k paní Janě Rubešové. Její přirozený lidský přístup spojený s profesionalitou a příjemným prostředím, které je plné její pozitivní energie už samo o sobě člověka uklidní a příjemně naladí. Samotný výklad karet se neomezuje pouze na strohou informaci ,ale její komentář k výkladu je sdělován velmi příjemnou formou jejích odpovědí na mnou kladené zvídavé otázky. Byla jsem v minulosti ještě u dvou kartářek, ale jejich výklad se občas naprosto netrefil a jindy ne úplně vyplnil, dá se říci že docela dost tápaly. Paní Jana se mi jako kartářka velmi osvědčila, její předpovědi se mi plní - někdy až překvapivě - a proto už ani jinam nechodím.

Odebírat novinky

Novinky z věštírny, zajímavosti a další užitečné informace.

Kde mě najdete