Jana Rubešová představuje knihu

Andělské čarování s Bohyněmi

Příběhy některých žen - Bohyní, které se s životem popraly. Vystoupily z komfortní zóny. Něco udělaly pro sebe. Některé příběhy jsou velmi odvážné a inspirativní. Po příběhu je vždy nějaká moudrá rada, co nás něco naučí, někam posune, někam nasměruje.

kniha

Andělské čarování s Bohyněmi ​

Tato kniha  má 14 příběhů. Jsou o příběhy mých klientek, které se popraly se svým životem. Kniha příběhů Bohyní, které Vám pomohou na Vaší cestě životem. Ukáže Vám, co můžete se svým životem udělat. Jak se můžete inspirovat. Jak na sobě pracovat. Jaké zázraky si můžete přitáhnout do svého života.

Cena: 222,- Kč

Poštovné : 80,-   Kč

Recenze

Kniha Andělské čarování s Bohyněmi napsanou Janičkou Rubešovou je knihou velmi inspirativní. Všech 14 příběhů Bohyní je plných mnoha životních cest, mnohdy nelehkých, vždy jdoucích kupředu. Člověk objeví při čtení plno krásných zázraků a těch AHA momentů není taktéž málo. Mezi jednotlivými příběhy se skrývá „krátké okénko“, kde jsem se dočetla mnoho zajímavých rad, které jsem i rovnou aplikovala do praxe. Každý si v knize najde to, co je určeno právě pro něj. Za sebe mohu říci, že se ke knize velmi často vracím a vracet budu. Moc bych chtěla poděkovat Janičce za napsání této knihy. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI , DĚKUJI, DĚKUJI , DĚKUJI, DĚKUJI.
Eva Gerlachová
Velmi děkuji za to,že jsem dostala tu příležitost a mohla si téměř jedním dechem přečíst knihu "Andělské čarováni s Bohyněmi". Je to kniha plna energie, síly osobnosti a odhodlání žen, Bohyní jít za svými sny, najít své vlastní štěstí,i presto,ze cesta za svým vlastním já nebyla vždy jednoduchá.Tato kniha je velmi inspirativní a doporučuji ji přečíst všem ženám, kteří stojí na křižovatkách osudu i těm,co se na svou cestu již vydaly. Všem Bohyním děkuji a přeji jim,aby byly šťastné. Jani, děkuji i Tobě, jsi náš Anděl.
Lucie Mikolášková
Jani tvoje kniha září. Knihu jsem přečetla jedním dechem za večer. Další dny jsem se k ní vracela a nacházela jsem v ní spoustu moudrostí a krásné energie. Přeji mnoho úspěchů s knihou a těším se na další díl.
Jana Krejčová
Velmi inspirující kniha příběhů žen, které se nebály jít za svým snem a zvládat životní zkoušky. Kniha dává další naději, že přeci jen vše má nakonec dobrý konec a musíme vytrvat a nevzdávat se.
Lucie Strnadová
Moc krásná kniha, pěkný přebal a hlavně příběhy o opravdových lidech. To mám ráda.
Jana Boháčová
Krásná inspirativní knížka. Přečetla jsem ji jedním dechem. Člověk až v této chvíli dokáže pochopit jak je silná lidská duše a co všechno je schopna žena Bohyně zvládnout při své cestě za štěstím. Životní příběhy těchto žen Bohyní jsou inspiraci pro ty, kteří si v životě sáhli až na samé dno a pokoušejí se z toho dna zvednout a jít se vztyčenou hlavou jako to zvládly tyto ženy, které se nebály odkrýt svůj příběh a podělit se o něj s ostatními.Ale jsou tyto příběhy i pro ty, kteří jsou dětmi štěstěny a v životě proplouvají lehce jako peříčko a život jim ukazuje jen ty své lepší šťastnější stránky. Zkrátka je pro všechny,kteří se nebojí pohlédnout životu zblízka do tváře. Jsem ráda, že jsem od života dostala tu možnost a příležitost poznat skvělého Anděla jménem Jana Rubešová. Moc si ji vážím a jsem ráda, že ji mám. Jani, děkuji děkuji děkuji děkuji děkuji děkuji děkuji ta to ze jsi! Mám Tě moc ráda! Jsi ten nejskvělejší člověk, kterého mi život nadělil !
Lenka Maršíková
Příběhy všech čtrnácti Bohyň mě nadchly, inspirovaly i šokovaly. Nejvíce inspirující jsou všechny ty životní těžkosti, ze kterých se Bohyně za podpory Janči dostaly. Moc se mi také líbily inspirativní vsuvky o pozitivním myšlení, afirmacích, odpuštění, vděčnosti a mnohá další, která dělají tuto knížku i poučnou a nadčasovou. Jani, moc děkuji!
Janča Novotná
Měla jsem tu krásnou čest si přečíst knihu Andělské čarování s Bohyněmi. Hned na první pohled zaujala knížka svým obalem. A začtení se do příběhů žen, které dostaly šanci se ve svých životech posunuly dál, je velmi inspirativní. Celou knížkou jsou protkaná autorky hesla o životě a moudrost, která vše spojuje do jednoho vlákna a společného díla. Je mi ctí, že zde na jedné stránce figuruje i báseň, kterou jsem před dlouhou dobou psala. Nechť kniha přinese potěšení a dodá odvahu dalším ženám svůj život změnit k lepšímu.
Petra Havlíková

Výklady z karet a čarováním se zabývám přes 25 let. Vždy jsem věděla, že knihu napíšu. Kniha Andělské čarování s Bohyněmi přišla ve správný čas, v tu správnou chvíli. Přivedla ty správné ženy – Bohyně.                                  Přeji krásné čtení.

Přeji Vám všem, ať se Vám daří. Jste zdraví, šťastní a spokojení.          

Jana Rubešová

věštírnajanina.cz